درباره ایتسن

پایه و اساس کار و موفقیت چهل ساله ایتسن، توانایی ما در درک و تحلیل درست نیازهای آینده صنایع، شناخت تکنولوژی های روز دنیا و ارائه طراحی مناسب بوده و هست. در طول این چهار دهه رسالت ما انتقال دانش فنی مورد نیاز به کشور و بومی سازی آن برای طراحی، اجرا و گسترش پروژه ها و صنایع کشور بوده است.

همچنین ما همواره با تکیه بر قابلیت انعطاف پذیری خود در هر مقطع از زمان، بنابر نیاز کشور و کارفرمایان خود، کارشناسان و گروه های زبده در زمینه های گوناگون مهندسی را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم در انواع پروژه های بزرگ صنعتی حضور فعال و موثر داشته باشیم. ایتسن به عنوان یک شرکت مهندس مشاور با تجربه، پیشرو و خوشنام در حرفه، بنابر نیازهای هر پروژه، همیشه امکان همکاری با بهترین کارشناسان و شرکتهای ایرانی و خارجی را دارد. در طول چهار دهه گذشته کارفرمایان ما همواره از نتیجه همکاری با ایتسن رضایت کامل داشته و معتقدند که سپردن پروژه های بزرگ و پیچیده صنعتی به ایتسن، نه تنها از نظر کیفیت کار، بلکه از نظر بودجه و زمان مورد نیاز برای اجرا نیز، تصمیمی منطقی و شایسته است. تجربه و شیوه کار ما در ایتسن، نه تنها اجرای پروژه با استانداردهای جهانی را ممکن ساخته، بلکه به کاهش ریسکهای کارفرما و پیشگیری از هدر رفتن منابع پروژه می انجامد. تاییدیه ها و تقدیرنامه های کارفرمایان ما، بهترین گواه کیفیت کار ایتسن است. شما برای انواع پروژه های:

- خدمات مهندسی
- پیمان مدیریت (MC)
- پروژه های طراحی و ساخت(EPC)

می توانید به توانایی و تجربه گروه مهندسین مشاور ایتسن تکیه کنید و اطمینان داشته باشید که پروژه هایتان با کمترین ریسک و کیفیت برتر به بهره برداری می رسد.
گروه مهندسین مشاور ایتسن نخستین مهندس مشاور صنعتی ایران در بخش خصوصی و از نخستین اعضای جامعه مهندسان مشاور ایران است.

رتبه بندی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور:

  • پایه یک تخصص بازرسی فنی
  • پایه دو تخصص تاسیسات،برق و مکانیک
  • پایه سه تخصص واحدهای پالایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی
  • پایه دو تخصص صنایع سلولزی، شیمیایی، تبدیلی و تکمیلی کشاورزی، نساجی و پلیمری
  • پایه سه تخصص صنایع فلزات اساسی (نورد، ذوب و ریخته گری) و ماشین سازی
  • پایه سه تخصص بندرسازی و سازه های دریایی
  • پایه یک تخصص راه آهن
  • پایه یک تخصص ساختمان های مسکونی،تجاری، اداری، صنعتی و نظامی

 

رزومه گروه مهندسین مشاور ایستن:

رزومه عمومی شرکت را از اینجا دانلود کنید.